Materiály

O hrůzném padouchu Manfredovi – Karta knihy

Hodnocení:
Kategorie: 1 - nečtenář, 2 - začátečník
Typ: Karty knih
Použití: Opakované
Třída: 1. třída, 2. třída

Manfred je padouch, lotr a ten nejzlejší padouch ze všech zlých padouchů, co běhají po světě. Unáší geniální vynálezce a ti pro něj musí vynalézat ďábelské stroje a vznášedla, co dokážou překonat jakékoli překážky, vyloupit galerie do posledního obrazu a banky do poslední bankovky… Svérázné a humorné dobrodružství, obrázková knížka pro velké i malé, v které se všechno zlé v dobré obrátí.

O hrůzném padouchu Manfredovi Karta knihy

Soubory ke stažení:

Pokud máte zakoupený přístup, přihlaste se prosím. A pokud ne, přístup si můžete objednat v e-shopu.

Pro hodnocení musíte být přihlášeni.

1 komentář

 

Chcete diskutovat? Stačí se jen přihlásit.

ioslejskova@skola.zdirec.cz
16. 11. 2017
0
Děti kniha zaujala, četly se zaujetím. Bylo obtížné je udržet, aby se nepodívaly dál, jak příběh o Manfrédovi dopadne. V roli unesených vynálezců velmi vtipně komentovaly své přístroje a před podezíravými otázkami Manfréda je rovněž i obhájily, aby neskončily mezi piraňami. Také byly úsměvné a nápadité jejich nápady (kresby v prac. listu u 4.), kdy jsem pozměnila zadání - Co mohl polepšený Manfréd udělat v noci, když se nikdo nedíval.

Podobné materiály

Chrochtík a Kvikalka na cestě za blýskavým prasátkem - karta knihy

Příběh není nijak složitý – Chrochtík a Kvikalka se vypraví do světa, aby našli ono „blýskavé prasátko“. V lese potkají sovu, ve městě potkana a uvrčeného
psa, pak je málem sežere zlý vlk. Svět prostě není bezpečný pro malá růžová prasátka. A ve chvíli, kdy se vzdají naděje, že uvidí, po čem toužili, přijde překvapení.

Úroveň 1 - nečtenář
Typ materiálu Karty knih
Použití Opakované
Třída 1. třída, 2. třída

Lindbergh – Dobrodružství létajícího myšáka - karta knihy

Lindbergh – Dobrodružství létajícího myšáka je nádherně ilustrovaný příběh o malém myšákovi, který se musí dostat za svými přáteli do Ameriky.
Ptáte se, jak se může malá myš na začátku dvacátého století dostat ze svého doupěte v pochmurném Hamburku přes obrovský Atlantický oceán?

Úroveň 1 - nečtenář
Typ materiálu Karty knih
Použití Opakované
Třída 1. třída, 2. třída

Šmalcova abeceda - karta knihy

Poznávat roztodivný svět skrze Abecedu se děti učily odedávna. Sekorovy štafl ičky coby A a Bábu břichatou si při psaní velkých liter nejeden z nás vybaví.
Petr Šmalec nám konečně nabízí novou verzi. Děti se formou zábavné a nikdy nekončící hry naučí nová slova i nové situace.

Úroveň 1 - nečtenář
Typ materiálu Karty knih
Použití Opakované
Třída 1. třída, 2. třída