Jste škola a chcete rozvíjet čtenářskou gramotnost žáků

Skvělé :) Přístup ke všem aktivitám, metodikám a testování 2x za rok stojí 100 Kč za žáka

Chci objednat

 

Chcete v rámci šablon rozvíjet čtenářskou gramotnost

Připravený program pro 16 setkání Čtenářského klubu včetně balíčku knih a testu, který ověří úroveň gramotnosti žáků, stojí 9 000 Kč

Chci objednat

 

Čtenářské karty - pomůcka do hodin

Vyzkoušejte v hodinách naše čtenářské karty. Hraní rolí je mezi žáky oblíbené a navíc rozvíjí techniku čtení, porozumění, kreativitu a diskusi.

Ke kartám je přiložen podrobný návod, který nabízí několik variant využití včetně potřebných pomůcek, časové dotace a cílových dovedností. Karty je navíc možné využít k jakémukoliv textu a napříč předměty.

Více informací o čtenářských kartách na hraní rolí

Jste rodič a chcete rozvíjet čtenářskou gramotnost dětí

Ozvěte se nám na esovova@scio.cz a něco s tím uděláme :)

Jste škola a chcete rozvíjet matematickou gramotnost žáků

Momentálně vyvíjíme adaptivní test matematické gramotnosti. Od března 2019 můžete objednávat, rádi vám zřídíme přístup ke všem materiálům a od začátku května 2019 pro vás bude připraveno i testování.

 

Jste zřizovatel či kraj?

Chcete z pozice zřizovatele či kraje podporovat rozvoj gramotností na vašich školách a zmapovat si aktuální situaci? V rámci podpory KAP máme zkušenosti s realizací testování čtenářské a matematické gramotnosti v Jihočeském a Pardubickém kraji (zde i s návaznými aktivitami). Rádi připravíme individuální plán i pro vás. V případě zájmu nás kontaktujte na lbartu@scio.cz.